Технології

НАСА випробувало найскладніші деталі ракет, видрукувані на 3D-принтері

Національне аерокосмічне агентство створило два ракетних двигуна з використанням деталей, віддрукованих на 3D-принтері. Нові двигуни в кінці серпня пройшли перші випробування в Космічному центрі Маршалла.

НАСА вже випробовувала двигуни, частини яких були створені за допомогою тривимірного друку. Однак конструкції, випробувані на цей раз, є найскладнішими з усіх подібних.

09-11-14-foto-cikavosti550x366-1

На стенд потрапили інжектори (розпилювальні головки) ракетного двигуна. Їх складно будувати (традиційні методи передбачають використання понад 160 окремих деталей), однак тривимірний друк значно спростив завдання.

Читайте також: В США представили автомобіль, надрукований на 3D-принтері — відео

Розпилювальні головки створюються лазером з металевого порошку. Методика дозволяє не тільки скоротити час будівництва і витрати, а й робить деталь набагато надійнішою завдяки спрощенню конструкції.

Інжектори змодельовані на підставі двигунів RS-25 надважкої ракети-носія Space Launch System. Вчені сподіваються, що одного разу вона відправить людей на Марс. В ході випробування інжектори переносили температуру понад 3300 градусів.

Натхнення: iscience.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button