Технології

Названа вартість подорожі на край космосу від Virgin Galactic

Минулого місяця двофюзеляжний авіаносець VMS Eve VSS Unity здійснив політ вперше з 2021 року.

Virgin Galactic завершила тривалий процес модернізації флагманського туристичного свого космічного корабля. Як повідомляють представники компанії, комерційні рейси почнуться в другому кварталі 2023 року. Вартість польоту до краю космосу складе $450 000.

Компанія, заснована мільярдером Річардом Бренсоном, відклала першу клієнтську місію в 2021 році після призупинення польотів VSS Unity для різних поліпшень.

“Наша короткострокова мета комерційних космічних операцій полягає в безпечному проведенні повторюваних польотів нашими нинішніми кораблями, забезпечуючи при цьому неперевершений досвід для приватних астронавтів і дослідників», — пояснив виконавчий директор Virgin Galactic Майкл Колглазьє в заяві про доходи компанії за четвертий квартал і кінець 2022 року.

Двофюзеляжний авіаносець VMS Eve VSS Unity здійснив політ вперше з 2021 року минулого місяця. За словами Колглазьє, перед першою комерційною місією плануються «два або три» перевірочних польоти. На одному з них буде дослідницька місія на край космосу для італійських військово-повітряних сил.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button