Здоров'я

Почуття голоду визначає уявлення про красу протилежної статі

Як показало дослідження, голодні чоловіки несвідомо вибирають жінок з формами. Мабуть, голод змінює уявлення про привабливість протилежної статі, пише Financial Express. Втім, дана особливість характерна і для жінок, що говорить про універсальність механізму.

foto_cikavosti_12.06.2014-014_500

Як показав експеримент Вестмінстерського університету, якщо людям пропонувати вибрати собі пару на вечір і при цьому вони нічого не їли, то вибір частіше падав на великих кандидатів для побачення. Не виключено, що, коли голод буде вгамований, люди змінять свою думку щодо зробленого вибору.

Читайте також: Почуття голоду змушує нас ризикувати життям

Психолог доктор Вирен Свамі показував 266 чоловікам зображення жінок, які потрібно було оцінити з точки зору зовнішньої привабливості. Чим голоднішим був чоловік, тим більш велику жінку він обирав. Мабуть, підсвідомо людина шукає партнера, який може заповнити брак поживних речовин. А вгодовані індивіди своїм виглядом кажуть, що прекрасно знаходять джерела їжі. Цей феномен, можливо, пов’язаний із зоною мозку, яка одночасно контролює голод і лібідо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button