Людина

Пристрій, який “розшифровує” мову немовлят

В Іспанії створений апарат WHY CRY 2G, який здатний вловлювати плач немовляти, аналізувати його і переводити на “людську” мову. Пристрій має стати справжнім порятунком для недосвідчених мам і тат, які не завжди можуть зрозуміти причину дитячого крику.

1-28-03-2015-600-232

Створенню WHY CRY 2G передували довгі роки вивчення та аналізу дитячого плачу. Після досліджень різновиди крику маленьких дітей вдалося класифікувати і розділити на кілька груп. Малюк може плакати від спраги й голоду, через болі в животі, поганого настрою або тому, що прийшов час спати.

Пристрій враховує гучність і тембр плачу, видаючи на екрані “переклад” почутого. Крім того, апарат оснащений контролером температури і вологості в приміщенні.

Ніяких додаткових налаштувань WHY CRY не вимагає, достатньо просто включити його і покласти поруч з дитиною. Якщо малюк важить до 4 кг, то відстань від нього до пристрою має становити півметра, при вазі дитини 4-6 кг – 1 метр, 6-7 кг – півтора метра, більше семи кг – 2 метри. Вистачає 10-20 секунд для того, щоб “машинка” вивела на дисплей одне з п’яти настроїв-смайликів.

Читайте також: Baby X — віртуальна дитина — відео

З моменту виникнення ідеї пристрої до її реалізації минуло чимало часу. Зовсім недавно апарат прийняв той вигляд, в якому продається зараз в магазинах. Він постійно вдосконалюється, так що, можливо, це не останній варіант WHY CRY.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button