Здоров'я

Різноманітності в раціоні харчування може сприяти розвитку ожиріння

Як заявили дослідники, підсумки своїх наукових робіт вони опублікували в журналі під назвою Endocrinology.

1-02-03-2015-600-337

За словами провідних експертів, в ході реалізації дослідів їм вдалося встановити основну причину розвитку ожиріння. При цьому фахівці відзначили, що під час здійснення випробувань, вчені задіяли мишей. Підсумки лабораторних спостережень довели, що головним фактором, що впливає на ймовірність виникнення надлишкової маси тіла, є різноманітність в раціоні харчування.

Читайте також: Вчені розповіли, яка їжа продовжує життя

На думку дієтологів, багато людей намагаються, щоб їх сніданки, обіди та вечері були однотипними по набору товарних інгредієнтів. Фахівці вважають, що саме такий підхід до власного стану здоров’я впливає на функціонування частин тіла. Люди, що страждають схильністю до повноти, ризикують захворіти ожирінням. Повідомляється, що під час реалізації наукових робіт, лікарі спостерігали за змінами в самопочутті тварин.

Дієтологи впевнені, великий асортимент харчових компонентів сприяє появі зайвої ваги. Експерти стверджують, що саме прагнення людини з’їсти безліч різних страв – є основним чинником розвитку порушень в діяльності організму.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button