Технології

Робот-ровер може позбавити пастухів роботи

Пасти корів – це заняття не з легких. Корови зазвичай дуже повільні, і це просто може бути дуже нудно. Але новий робот зможе виконувати цю нудну роботу.

Одна сіднейська команда фахівців розробила і тестує робота, якого назвали просто Rover. Спершу творці дуже побоювалися того, що корови будуть лякатися цієї незрозумілої істоти без запаху, але це не заважало тваринам під час прогулянки. Але так як робот рухається повільно і рівномірно, то, порівнюючи його з тваринами, він буде як бик серед телиць.

Робот-ровер може позбавити пастухів роботи

Чотириколісний робот виконує ще й функцію собаки-пастуха, наздоганяючи відсталих від стада корів, і відправляючи їх назад в свою компанію. Зазвичай людина займається усією цією роботою, а собака лише допомагає. На даний момент робот поки мусить контролюватися людиною. Але в майбутньому повністю автономні роботи можуть замінити людей і допомогти фермерам зітхнути вільніше. Та ще якщо робот буде потім доїти корів, це взагалі буде ідеально.

Робот також може збирати інформацію, починаючи з аналізу грунту, і закінчуючи наглядом за вагітними коровами. Вся ця інформація зберігається, і фермер зможе все переглянути і зробити певні висновки. Найважливіше – роботи такого типу можуть заощадити і здоров’я, і ??гроші. Єдиний недолік – це те, що люди позбудуться роботи, а це не дуже добре.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button