Людина

Розлучення можуть бути сезонним явищем

Вчені з Вашингтонського університету з’ясували, що спалахи розлучень можуть бути сезонним явищем. Доповідь про дослідження автори презентували на зборах Американської соціологічної асоціації (ASA).

За словами фахівців, найбільш часто рішення про розірвання шлюбів приймаються після свят, канікул і відпусток. Багато сімейних пар вважають певні періоди “священними” і сподіваються на те, що напруга у відносинах зникне після відпочинку на морі, Нового року, Різдва і так далі. У більшості випадків ці очікування не виправдовуються і вже наступний сезон стає рекордним за кількістю розлучень.

Експерти відзначили, що самі свята теж є дуже напруженим часом. Під час канікул у шлюбі можуть з’явитися нові “тріщини”, які також стають причиною для різких рішень.

За словами вчених, їх версія підтверджується ще й тим, що саме після таких періодів спостерігається сезонний пік самогубств. На сьогоднішній день ці дані актуальні тільки для США, однак незабаром дослідники планують вивчити статистику в інших країнах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button