Людина

Сексуальні бажання чоловіків і жінок після народження дитини не збігаються

Після народження дитини сексуальне бажання чоловіків і жінок часто не збігаються. Про це йдеться в останньому випуску журналу Sexual Medicine.

Молоді батьки дуже часто стурбовані своїм сімейним життям після народження потомства через те, що їх сексуальні бажання і потреби не збігаються.

Новоспечені батьки не отримують секс від своїх половинок в тій мірі, в якій їм потрібно. Саме тому виникають переживання, а іноді навіть виникають депресії. У жінок такий тривожний стан їх подружжя викликає занепокоєння.

Вчені опитали подружжя, які виховують дитину віком до року. Виявилося, що майже 90% пар переживають сексуальну кризу. Після народження дитини у подружжя знижується рівень задоволення від занять любов’ю. Для жінок найбільшими проблемами є зміни в тілі і частота статевого акту.

Читайте також: 

Однак чоловіки майже не переживають з приводу зміни форм своїх других половинок. Їх набагато більше турбують постійні перепади настрою жінки, а також частота занять сексом.

Під час першого року після народження дитини у подружжя не збігається сексуальне бажання. Зазвичай у цей період жінки мають менший потяг до протилежної статі. Це обумовлюється турботами про виховання потомства і побутовими справами. Однак це проходить вже через рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments