Земля

Сезон ураганів в Атлантиці став рекордним

Вперше за 120 років в Атлантиці за один сезон сформувалися вісім ураганів поспіль. Восьмим після «Марії» став ураган «Лі».


Згідно з даними Національного центру США по спостереженню за ураганами, тропічний шторм «Лі» переріс в ураган в неділю вранці. Вперше з 1893 р. в Атлантиці налічується така кількість ураганів протягом одного сезону.

У неділю ввечері ураган, якому було присвоєно 1 категорія, перебував далеко від суші, приблизно в 1448 км від берегів Бермудських островів.

Першим ураганом в нинішньому сезоні став «Франклін», який зародився 9 серпня. Протягом наступних тижнів три з восьми ураганів, включаючи «Харві», «Ірму» та «Марію», досягли 4-ї категорії, і всі вони вийшли на берег.

Так, «Харві» в серпні вдарив по американському штаті Техас, обрушивши рекордні дощі на деякі райони і викликавши сильні повені.

Протягом практично всього свого існування ураган «Ірма» підтримував швидкість вітру до 289 км/с, довше, ніж будь-який інший ураган в історії Атлантики.

Всього в цьому році було зареєстровано в загальній складності вісім ураганів і 13 штормів з ім’ям.

В середньому за весь сезон ураганів в Атлантиці, який починається в червні і закінчується в листопаді, налічується лише шість ураганів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments