Різне

Що таке лікувальна косметика

интернет-аптекаТерміни “аптечна”, “лікувальна”, “дерматологічна”, “фармацевтична” косметика можна вживати як синоніми, під якими розуміється косметика, призначена для специфічного догляду і корекції патологічних станів шкіри і косметичних недоліків. Цей вид косметичних засобів продається тільки в аптеках.

Косметичні продукти, що іменуються сьогодні лікувальною косметикою, по­явилися порівняно недавно, на початку 70-х років XX століття в Європі. Початково лікувальна косметика була створена для людей, що мають дерматологічні проблеми. Проблемну шкіру треба було не лише лікувати, але і ­зволожувати, живити, захищати, зважаючи на її специфіку, що масовій косметиці було не під силу. Лікувальна косметика ефективніше і активніше за будь-яку іншу косметику вирішувала проблеми, які дерматологи вважали несерйозними в порівнянні з шкірними захворюваннями, а косметологи їх на­ходили занадто важкими.

Лікувальна косметика щось середнє між косметикою і ­лікарськими препаратами. Великий вибір не тільки лікарських препаратів, але і лікувальної косметики ви зможете знайти на сторінках інтернет-аптеки Паніаптека в містах Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі. Онлайн аптека пропонує вам препарати лікувальної косметики відомих виробників. Перелік засобів для вашого тіла великий: від антицелюлітної косметики, засобів для опалювання, до косметики про волосся, рук, ніг, лиця, шиї. І все це ви зможете знайти в онлайн аптеці paniapteka.ua.

Останніми роками ринок лікувальної косметики почав бурхливо розвиватися, адже в її активі маса переваг, здатних притягнути думаючого споживача:

лікувальна косметика не продається ніде, окрім аптек. Це важливо, тому що в аптеці Вас консультує фармацевт, допомагаючи зробити правильний вибір.

тільки серед аптечних марок можна знайти препарати, здатні ­протистояти загостренню деяких дерматологічних захворювань, і вирішити складні косметичні проблеми.

лікувальна косме­тика – це ідеальне співвідношення ціни і якості. Її “філософія споживання” припускає, що людині треба рішення її про­блеми, а не задоволення від красивої плящинки. Тому виробники лікувальної косметики вкладають кошти в наукові розробки, патенти, вдосконалення технології і економлять на упаковці та рекламі. При цьому ефективність підтверджується клінічними випробуваннями, а до виробництва пред’являються високі вимоги як до фармацевтичних препаратів.

ап­течну косметику практично не підробляють, оскільки в цьому немає змісту. У неї невеликі виробництва, вона невідома широким масам, система дистрибуції – ексклюзивне представництво виробника в країні і продажу через аптеки – занадто складний шлях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button