Різне

Що встигають зробити лідери до полудня

uspih“Жайворонки” зазвичай відчувають себе набагато щасливішими, ніж «сови». Такий висновок зробили американські психологи після проведеного соціологічного дослідження, результати якого опубліковані в журналі Emotion.

700 учасників опитування (у віці від 17 до 79 років) попросили розповісти про улюблений ними  час доби, їх емоціях і стані здоров’я протягом дня. На думку вчених, причина більшого щастя «жайворонків» криється в тому, що суспільство, в тому числі бізнес, орієнтований на людей, які активні вранці.

Business Insider зібрав поради найбільш ефективних і успішних «жайворонків», запитавши про це фахівця по створенню ефективних умов праці Ендрю Дженсона.

1. Вони складають щоденний план роботи ще напередодні.

Деякі воліють намітити в щоденнику або смартфоні список справ, іншим достатньо подумки спланувати майбутній робочий день. На думку Дженсона, краще всього складати план справ напередодні ввечері. «Деяким людям подобається це робити вранці, але до того часу, коли вони закінчать планувати, втрачено цінний  ранковий час, – говорить він. – Складений ввечері план також допомагає краще спати ».

2. Вони добре висипаються.

Брак сну негативно відбивається на рівні уважності, а значить, і на продуктивності. Намагайтеся щодня спати стільки годин, скільки необхідно для повноцінного відпочинку. Більшість лікарів рекомендують як мінімум 8 годин сну.

3. Вони встають по першому дзвінку будильника.

Бажання подрімати після дзвінка п’ять хвилин, а потім ще п’ять хвилин, як правило, призводить до запізнення і невиконання запланованих на ранок справ. «Кожна людина може зробити ранок найпродуктивнішим часом доби. Необхідно ставити будильник на кілька хвилин раніше, ніж необхідно. І при цьому слід вставати по першому дзвінку, не затримуючись в ліжку. Можливо, спочатку буде важко, але потім це стане звичкою, і незабаром ви будете прокидатися самі », – роз’яснює Дженсон.

4. Вони люблять фізичні вправи.

Плануйте заняття в спортзалі на ранок, а не на вечір. «Фізичні вправи поліпшують настрій і підвищують рівень енергії, – говорить Дженсон. – Крім того, згідно з дослідженнями ті співробітники, які відвідують спортзал до роботи, краще думають, ефективніше працюють і терплячіші ставляться до своїх колег ».

5. Вони мають ранкові ритуальні звички.

Дженсон також радить створити ранкові звички (або справи, які виконуються щодня), крім занять у спортзалі. Це можуть бути медитація, читання газети, відвідування інтернету.

6. Вони снідають.

Їжа дає необхідну енергію для концентрації, і сніданок особливо важливий, так як протягом ночі не було прийому їжі. Намагайтеся з’їсти вранці щось легке і корисне і уникайте дуже великої кількості вуглеводів, які можуть «вбити» вашу енергію.

7. Вони приходять на роботу вчасно.

Якщо ви встаєте по першому дзвінку будильника, то прийти на роботу без запізнення не буде проблемою. Якщо ви давно працюєте в компанії, то добре знаєте, скільки часу необхідно на дорогу. Дуже добре, якщо ви додасте кілька додаткових хвилин на всяк випадок.

8. Вони координують роботу з начальником і колегами.

Всі ми добре знаємо, що ціле може бути хорошим, якщо всі його складові хорошої якості. Іншими словами, якщо ваші колеги не продуктивні, то і ви не зможете досягти чудових результатів. Успішні співробітники ставлять цілі, які збігаються з цілями компанії.

9. Вони приймаються спочатку за найскладніші справи.

Ви можете поринути в роботу, як тільки увійшли в офіс, так як напередодні склали план. Дженсон радить почати день з найскладніших справ. «Не починайте з неважливих проектів, коли перебуваєте на піку енергії», – говорить експерт.

10. Вони уникають ранкових зустрічей.

Якщо вам необхідно провести зустрічі, то плануйте їх на другу половину дня. «Необхідно використовувати кращий час дня для найважливіших і складних справ. У той же час, якщо нараду або переговори входять в число найважливіших пунктів дня, то їх слід провести вранці », – рекомендує Дженсон.

11. Вони приділяють достатньо часу повідомленнями.

Слід чітко відрізняти безглузді повідомлення / електронну пошту та отримання важливої інформації. Експерти радять регулярно перевіряти пошту, але не уривками і не відволікаючись від інших важливих справ, а в спеціально відведений час. Можна це робити на початку кожної години, щоб не запізнитися з відповіддю на питання чи заявку клієнта або колеги.

12. Вони мають перерви.

Встаньте і розімніть ноги або загляньте на улюблений інтернет-сайт. На думку Дженсена, зовсім непогано відправити приватне повідомлення друзям на Facebook або Twitter. Вам необхідно періодично робити 10-хвилинну перерву. Що цікаво, компаніям не варто забороняти співробітникам відвідувати соціальні мережі в робочий час. Найголовніше – не зловживайте інтернетом.

Натхнення: www.agroperspectiva.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button