Різні цікавинки

Цікаві факти про букмекерські контори

У світі з кожним роком збільшується попит на букмекерські ставки. Букмекерські контори нарощують клієнтську масу, збільшують грошові обороти і розширюються. Деякі гравці живуть від вікенду до вікенду тільки для того, щоб зробити ставки на свої улюблені команди і провести вихідні з додатковим азартом.

Пропонуємо вашій увазі деякі цікаві факти про букмекерські контори

1. Першу систему ставок винайшов П’єр Олер з Парижа в 1872 році. Він забирав комісійні із загального пулу, а гроші, що залишилися ділив серед переможців.

2. У Європі практично не залишилося країн, де букмекерські контори існують легально. Одним із винятків є Англія, де щорічний обіг коштів у букмекерських конторах перевищує 20 мільярдів Євро.

3. У 2012 році один гравець поставив 50 рублів на популярному тоталізаторі від букмекерської контори Фонбет. Яке ж було його здивування, коли всі 15 подій виявилися вірними. Унікальність цього виграшу в тому, що джек-пот дуже довго ніхто не міг виграти і виграш щасливчика склав понад 141 мільйони рублів. Якщо хочете спробувати свої сили в спортивних ставках, наприклад, чемпионат германии по футболу на сайте Париматч – ставки на все виды чемпионатов в Украине, і можливо вам усміхнеться доля…

4. У США ж рекордний виграш дорівнює 141 мільйонам доларів. Його отримав Френк Гріффін в 2010 році, який відразу став знаменитістю. На відміну від російських гравців, гравці з Європи та США, які виграли велику суму грошей, не приховують свої особисті дані від широкої публіки.

5. Букмекерські контори Англії відзначають особливу активність гравців у передріздвяні дні. Що цікаво, ставки в основному робляться на те, чи буде сніг на Різдво.

6. Деякі букмекери час від часу приймають ставки на кінець світу. Причому коефіцієнт на те, що дана подія відбудеться, дорівнює кільком мільйонам. Цікаво тільки те, як букмекери будуть виплачувати виграш, якщо людство все ж спіткає ця сумна доля.

7. Коли Майкл Джексон був ще живий, англійські букмекери приймали ставки, що він і його сестра Патойя – це одна людина. Вони ніколи не з’являлися разом на публіці, що і призвело до таких припущень.

8. Один чоловік в Англії уклав з букмекерами парі, що його син зіграє за головну збірну країни до 30 років. Коли робили парі хлопчиську було всього 11 років. Поставивши 100 фунтів на цю подію, гравець міг виграти 10 тисяч доларів. Здавалося б, дурне вкладення грошей, але що ви скажете, коли дізнаєтеся, що ставка зіграла? У серпні 2006 року воротар Кріс Кіркланд вийшов на заміну в матчі з Грецією і приніс своєму батькові виграш 10 тисяч фунтів.

9. Ірландська контора PaddyPower свого часу приймала ставки на те, що мамонта клонують до 2016 року, причому коефіцієнт на це дорівнював всього трьом. Можна зробити висновок, що ми ще зможемо стати свідками другого народження цієї граціозної і сильної тварини.

Ось такі цікаві факти про букмекерів та тоталізатори…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button