Головна / Земля / Що буде якщо розтануть всі льодовики на Землі (фото)

Що буде якщо розтануть всі льодовики на Землі (фото)

Кожен чув про глобальне потепління, але не всі уявляють, чим воно може обернутися для планети. Ці карти показують, що було б, якщо б розтанули всі льодовики на Землі. Рівень світового океану помітно підвищиться, це змінить вигляд континентів, а деякі міста і країни підуть під воду.

e9771cb2ced8b776a65e0f35df3c37ce

АВСТРАЛІЯ

Континент, більшу частину якої займає пустеля, отримає внутрішнє море. Але втратить більшу частину вузької прибережної смуги, де в даний час проживають четверо з п’яти всіх австралійців.

АЗІЯ

Територія, яку зараз населяють 600 мільйонів китайців, піде під воду, як і весь Бангладеш і солідна частина Індії. Гірські райони Камбоджі перетворяться на острови.

ПІВДЕННА АМЕРИКА

У Латинській Америці затопить столицю Аргентини Буенос-Айрес, а також прибережні Уругвай і Парагвай. Перетворяться в моря, дельти річок Амазонка і Парана.

АФРИКА

В порівнянні з іншими континентами Африка втратить не так багато територій. Але підвищення температури зробить більшу її частину безлюдною. У Єгипті в результаті підвищення рівня води в Середземному морі заболоченими виявляться стародавні міста Олександрія та Каїр.

ЄВРОПА

У разі танення льодів, за словами вчених, рівень моря на Землі підніметься приблизно на 65 метрів. Лондон, Венеція, Нідерланди, Молдова і велика частина Данії зникнуть з лиця землі. Середземне, Чорне та Каспійське моря сильно збільшаться в розмірах.

АНТАРКТИДА

Західна частина Антарктиди розтане практично повністю і досить швидко. Вже зараз ця область втрачає 65 мільйонів тонн льоду в рік.

Східна ж частина материка містить у собі 4/5 усіх льодовиків на землі. Вона переживе перший період потепління за рахунок великої маси, але потім почне танути і вона.

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

Все Атлантичне узбережжя США зникне під водою, включаючи берега Мексиканської затоки, Флориду і більшу частину Каліфорнії.

 
comments powered by HyperComments