Технології

Сім аспектів життєдіяльності людини, які доповнена реальність змінить назавжди

Той факт, що віртуальна реальність – технологія, яка вимагає великих доопрацювань не лякає дослідників. Недавня покупка Facebook, Oculus Rift дала зрозуміти користувачам, що доповнена реальність – новий цифровий тренд.

dopovnena_realnist_600

Ігрова індустрія

Спочатку Oculus Rift створювався виключно як ігрова платформа нового покоління і продаж компанії не змінює цих планів. Появи Oculus Rift найбільше чекають саме геймери, бо це може змінити уявлення про них раз і назавжди. Не варто забувати, що ряд компаній, наприклад Sony зі своїм проектом «Morpheus», вже намагаються зробити аналоги Oculus Rift, що свідчить про велику зацікавленість в технології доповненої реальності серед компаній.

Соціальні медіа.

За словами Марка Цукерберга віртуальна реальність має потенціал. Приблизне уявлення про те, що буде, якщо схрестити Facebook і Oculus Rift, можна отримати на сайті Facerift.

Читайте також: Соціальні мережі негативно впливають на благополуччя людини

Домашні розваги.

Багато просунутих геймерів заявляють, що Oculus Rift може стати відмінним аналогом домашнього кінотеатру. Навіщо псувати зір за переглядом фільму на вашому смартфоні, якщо можна насолодиться 1080p на віртуальному екрані від 700 до 750 сантиметрів?

Освіта.

Кожен, хто був дитиною мріяв про те, щоб відвідувати школу не виходячи з дому? Oculus Rift може зробити таку мрію реальністю. В останні роки спостерігається тенденція: все більше шкіл закриваються, а все більше онлайн-курсів відкривається.

Подорож.

Пам’ятайте вашу поїздку на Кіпр? Ах, у вас був завал на роботі? Не біда! Прийшовши додому просто надягніть Oculus Rift і робіть вигляд, що ви на пляжі або гуляєте по вашому улюбленому парку.

Медицина.

Хотіли ви пройти обстеження сидячи на дивані? Так? Тоді у нас для вас погані новини, ви – ледача людина. Медицина, мабуть саме та сфера життєдіяльності людини, яка буде розвиватися ще дуже і дуже довго. Жарти з організмом людини добре не закінчуються.

Читайте також: Рідкісні медицинські синдроми

Секс.

Мабуть мрія кожного школяра, підлітка, геймера. Будь-які ваші фантазії здійсненні, тільки одягни окуляри. Tenga, японський виробник секс-іграшок вже створив секс симулятор Oculus Rift.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button