Технології

Skyrim і бігова доріжка: майбутнє віртуальних ігор

Cyberith випустив нове відео, яке демонструє його останнє творіння, що суміщає захоплюючу віртуальну реальність, Omni (бігова доріжка), Oculus Rift, два контролери Wii і Skyrim. Творець цього симбіозу сподівається виховати нове покоління геймерів, які «завжди будуть у формі».

Skyrim і бігова доріжка: майбутнє віртуальних ігор

Cyberith намагається знизити кількість проблем, з якими стикаються гравці, що використовують Oculus Rift – сидіння в кріслі, наприклад. Торік була представлена ??бігова доріжка від Virtuix, і в поєднанні з окулярами віртуальної реальності вона дає захоплюючий результат.

Однією з головних цілей розробника було створення можливості стрибати і крастися. Як зазначив сам Cyberith на своєму сайті:

«Virtualizer не тільки підтримує прості рухи вперед на зразок бігу або ходьби, але також можна крастися, стрибати і навіть сидіти».

Це стало можливим завдяки кільцю безпеки навколо стегон користувача, яке дозволяє реєструвати вертикальні рухи, а також значно спрощує перехід в різних інші положення.

Virtualizer, на відміну від Omni, не вимагає спеціального взуття – користувачі просто можуть ковзати по гладкій металевій поверхні в шкарпетках. Вигода колосальна: по-перше, така система підійде гравцям з різними розмірами взуття, по-друге, виробляє менше незручностей і шуму, а також, значно скорочує кількість необхідних для комфортної гри аксесуарів.

Virtualizer працює за принципом «підключися і грай», адже його відносно легко налаштувати і встановити, тому Cyberith покладає великі надії на те, що його будуть застосовувати і за межами ігрової індустрії. Cyberith вірить, що його створення можна буде пристосувати для туризму, психотерапії, освіти і тренувань.

Що стосується цін і дати випуску Virtualizer, CEO і засновник Cyberith, Тьюнс Какмак розповів джерелу, що не може назвати точних цін, однак зазначає, що будь-хто, хто зможе дозволити собі ігровий комп’ютер, може дозволити і Virtualizer.

Ось демо-відео, що показує систему Virtualizer в дії.

[youtube]k7n5kRRHDpw[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button