Здоров'я

«Таблетка від поганого настрою» — майбутнє медицини

Університети Мельбурна і Квінсленда проводять перші в світі клінічні випробування супертаблетки, що поліпшує настрій людини. Таблетка складається з п’яти природних добавок, пише ABC News. Відомо: приблизно дві третини людей не реагують на препарати першої лінії антидепресантів. Таблетка повинна вирішити цю проблему.

foto_cikavosti_12.09.2014-05_resized

Серед компонентів нового засобу можна знайти S-аденозилметионін, 5-гідроксітріптофан (попередник серотоніну), фолієву кислоту, цинк. Також додаються речовини, які полегшують засвоєння основних компонентів. І ця суміш не є антидепресантом. Це зовсім окрема формула, яку можна буде поширювати без рецепта.

Читайте також: У Великобританії визначили найнагальнішу проблему сучасності

На відміну від антидепресантів, новий засіб не націлений на якусь окрему «мішень». Він впливає на цілий набір нейробіологічних процесів. В результаті задіяно кілька нейропередатчиків і хімічних шляхів у мозку. При цьому омега-3, як і цинк, знімають запалення. Існує гіпотеза, що саме запалення викликає депресію. Таким чином, вчені сподіваються отримати ефективний препарат. Хоча поки про скасування антидепресантів не йдеться.

Кнопка «Наверх»
Закрыть