Земля

Учений виявив давні скульптури з Google Earth

У Великобританії вчений Річард Дарлоу за допомогою програми Google Earth зовсім випадково виявив величезні стародавні скульптури, яким на думку дослідника не менше 3000 років. Таку новину поширили західні місцеві ЗМІ.

Дослідник знайшов більше 40 інформаційних порталів на яких була опублікована інформація про проведені розкопки на території держави. В результаті проведених експертиз, він встановив, що стародавні люди поклонялися невідомим істотам, які візуально нагадують драконів.

Крім того, експерт виявив ще кілька великих статуй, які представляють собою жінок і дітей. Вчений вважає, що вони використовувалися як надгробні плити для людей, померлих не своєю смертю. На місці проведення розкопок археологи знайшли рештки понад 2000 чоловік, що мешкали на цій території.

По закінченню розкопок Дарлоу опублікував книгу, в якій виклав свої припущення про зображених тварин, що нагадують драконів. За словами вченого, це далеко не перша згадка про древніх тварин. Раніше дослідники знаходили письмена з зображеними величезними ящірками з великими крилами, що вивергають полум’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button