Земля

В Австралії посіви кукурудзи бомбардують з повітря корисними жуками

Студент агротехнічного факультету Університету Квінсленда Майкл Годфрі розробив дрона, який бомбардує посіви корисними комахами, які потенційно можуть заощадити фермерам час і гроші.

В Австралії посіви кукурудзи бомбардують з повітря корисними жуками

Годфрі вивчив можливості застосування дронів для розкидання корисних кліщів роду Californicus на полях кукурудзи, зараженої двома видами плямистого кліща, які шкодять рослинами і знижують урожаї.

«Мій первісний концепт для «Жучиного дрона» я запозичив у механічної сівалки, і врешті-решт мені вдалося побудувати пристосування, яке може розкидати кліщів з повітря», говорить Годфрі.
Найбільше зусиль довелося докласти до створення досить легкого, але в той же час місткого контейнера для «живих снарядів».

Читайте також: 

Пристрій вже було випробувано на фермах Австралії і показало успішність розробленого концепту. Дрон поки ще потребує подальших поліпшень — зокрема, найбільш складним завданням є контроль кількості комах, які скидаються одночасно.

«Наступним кроком стане ретельний моніторинг врожаїв, щоб зрозуміти, як на них вплинули бомбардування жуками», говорить Годфрі.

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments