Різне

Варто розмовляти під час та після сексу?

seks-rozmovy1Вчені стверджують, що чим комфортніше партнери почувають себе, розмовляючи про секс, тим більше задоволення отримують під час самого акту.

«Якщо при думці про подібних розмовах ви відчуваєте хоч невелику незручність, то це відіб’ється на ступені вашого задоволення, незалежно від того, говорите ви насправді чи ні» – стверджує дослідник з Університету Клівленда (Огайо) Елізабет Бабін.

Бабин провела опитування за участю 207 осіб. 88 з них були студентами старших курсів і 119 були набрані з соцмереж. Питання стосувалися розмов про секс, задоволення, а також співвідношення вербальної і невербальної комунікації під час акту любові.

Наприклад, учасникам опитування було запропоновано погодитися або не погодитися з твердженням: «Я нервую, коли думаю про те, щоб обговорити з моїм партнером сексуальну сторону наших відносин». Або «Я боюся сказати партнерові, що мені не подобається під час сексу».

Опитувані, середній вік яких був 29 років, відповіли також на запитання про те, наскільки хорошими і досвідченими сексуальними партнерами вони вважають самі себе.

Опитування показало, що ті, хто забороняє собі говорити про секс, отримують від нього значно менше задоволення. Причому, чим вище людина оцінює себе як сексуального партнера, тим легше він говорить на делікатні теми, в тому числі і під час сексу.

Ще тісніше з сексуальним задоволенням пов’язано невербальне спілкування. «Такий вид спілкування сприймається як найбільш безпечний – пояснила Бабін. Для багатьох набагато простіше пояснити, що їм подобається або не подобається за допомогою стогонів або рухів тіла ».

Натхнення: www.livescience.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button