Людина

Вчені: 2-х годинне недосипання робить людину злою

Вчені провели дослідження, яке показало, що 2-х годинне недосипання робить людину злою. Інформацією поділилося видання The Sun.

Ученые: 2-х часовое недосыпание делает человека злым

Попередні дослідження показали, що втрата сну збільшує негативні емоції, такі як неспокій і смуток. Вчені з Університету штату Айова, США, виявили, що нестача 2-х годин відпочинку безпосередньо пов’язана з появою гніву і злості.

В експерименті брали участь добровольці, які були розділені на дві групи. У першій групі опоненти спали рекомендовані 8 годин, у той час як в іншій групі люди скорочували години сну на дві-чотири години дві доби, що склало зрештою 4,5 години відпочинку. Така різниця була необхідна вченим для розуміння, як люди відчувають себе протягом дня. Обидві групи попросили оцінити різні навколишні об’єкти, з одночасним впливом на них дратівливого шуму. Результати наукової роботи показали, що невиспані учасники практично всі стали озлобленими.

«Ми маніпулювали тим, як дратує шум під час завдання, і, як і очікувалося, люди не могли стримувати себе, коли шум був більш неприємним. Всьому виною обмежений час відпочинку», – зазначив керівник дослідження професор Златан Крізан.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button