Головна / Людина / Вчені: Блондинки виявилися розумнішими від брюнеток

Вчені: Блондинки виявилися розумнішими від брюнеток

Науковці з США спростували і зруйнували існуючий міф про низький інтелект у блондинок. Вчені провели дослідження за тестами IQ серед жінок з різним кольором волосся і навели цікаві факти.

Науковці з університету Огайо в США зацікавилися темою дурних жінок-блондинок. Даний стереотип існує у всіх країнах світу і заважає деяким представницям прекрасної статі просуватися по кар’єрних сходах, крім щоденних жартів про відсутність розуму. Багато хто і не пам’ятає початок даного міфу, однак деякі з представників суспільства вважають цей факт науково доведеним. Щоб розібратися в ситуації, наукові діячі провели тестування понад 10 тисяч американок з різним кольором волосся, використовуючи тести на виявлення показників IQ, які використовуються Пентагоном для найму співробітників.

Результати здивували вчених – середній рівень IQ у блондинок був 103,2 і був найвищим показником серед всіх представниць жіночої статі з іншим кольором волосся. Шатенки виявили середній показник 102,7, руді – 101,2, а брюнетки показали найнижчий рівень – всього 100,5.

Таким чином, вчені зруйнували міф і показали, що в дійсності блондинки можуть бути набагато розумнішими від брюнеток.