Здоров'я

Чашка какао на ніч допоможе уникнути хвороби Альцгеймера

Какао сорти Лавадо – багате джерело поліфенолів, антиоксидантів, які запобігають нейродегенеративним захворюванням. Як показали тести госпіталю Маунт Сінай, цей сорт какао не дає накопичуватися білкам у мозку і пошкоджувати нервові клітини. А саме із-за таких скупчень прогресує захворювання, пише The Daily Mail.

foto_cikavosti_29.06.2014-05_resized

Вчені також перевірили здібності екстрактів какао сортів Голландець і Натуральний, але найкраще працював саме Лавадо. Фахівці досліджували синапси – елементи з’єднань нейронів. Якщо синапси не працюють, то втрачається пам’ять. На думку експертів, перспективніше рятувати синапси, а не самі нейрони. В здоровому нейронному шляху кожна нервова клітина посилає електричний імпульс, що призводить до вивільнення нейропередатчиків. Вони проходять через синапси, передаючи повідомлення. Але при хворобах мозку особливі білки можуть забивати синапси, порушуючи роботу нервових ланцюгів.

Читайте також: Какао може допомогти зберегти мозок здоровим

Дослідники пропонують зробити БАД на основі какао. Так вийде потужна зброя проти хвороб мозку, яка також володіє протизапальними властивостями. Це безпечна і дешева терапія, яка підходить для лікування найранніших стадій хвороби Альцгеймера.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button