Людина

Вчені назвали 7 причин, чому спиртне може викликати облисіння

Вчені представили увазі 7 причин, чому спиртні напої можуть викликати облисіння. Інформацією поділилося зарубіжне видання.

Ученые назвали 7 причин, почему спиртное может вызвать облысение

За словами фахівців, спиртні напої впливають на печінку, серцево-судинну систему, шкіру, волосся. Алкоголь є сечогінним засобом, що сприяє зневодненню організму. Вода становить 55-75% від ваги людини, граючи ключову роль в здоров’ї волосяних фолікулів. Відсутність гідратації шкіри впливає на силу і еластичність волосяних цибулин. При вживанні спиртного відбувається закислення організму, який намагається виправити стан справ використанням білка, тому волосся стає ламким, схильним до випадіння.

Переварювання продуктів і рідин, що містять консерванти, може призвести до знищення корисних бактерій. Проблеми зі здоров’ям такого плану безпосередньо пов’язані зі здоров’ям волосся. Любителі випити мають високий ризик отримати дефіцит мінералів і вітамінів, особливо це стосується цинку, що грає ключову роль в утворенні кератину. Стрес, випробовуваний після зловживання пивом або горілкою, зменшує надходження кисню в фолікули, що є ще однією причиною втрати волосся.

Високі рівні естрогенів у чоловічому організмі призводять фолікули до послабленого стану. Жінки схильні до втрати волосся тоді, коли їх гормональний рівень вище під час вагітності. В даному випадку подібний стан спостерігається і у представників сильної половини людства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button