Наука

Вчені назвали найпершу ознаку руйнування печінки

Американські вчені провели дослідження і назвали найпершу ознаку руйнування печінки. Це дозволить їм не тільки швидше діагностувати захворювання цього органу, але й розробити нові способи її лікування.

Вчені з Університету Мічигану знайшли один фермент, який першим сигналізує про руйнування печінки. Ним виявився CPS1, він є одним з ключових у всьому органі, тому порушення в його роботі говорять про початок системних проблем. Цей фермент перепрограмує моноцити і активізує протизапальні процеси, і зазвичай виділяється в жовч, але так відбувається не завжди. У багатьох випадках він починає потрапляти в кров і його вміст у ній можна відстежити.

Американські вчені впевнені, це є першою ознакою руйнування печінки, що дозволяє швидко діагностувати проблеми з цим органом. Фахівці вже почали дослідження з метою більш детально вивчити фермент CPS1 і дізнатися його основні компоненти, що дозволить їм краще зрозуміти принцип її роботи. У майбутньому вони планують розробити цілий комплекс нових препаратів для лікування хвороб печінки, використовуючи отримані ними дані. Вже зараз вчені почали проводити досліди на мишах і чекають позитивного результату в короткостроковій перспективі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button