Всесвіт

Вчені: Венеру колонізували прибульці

Венеру фахівці називають сестрою Землі. Дані дві планети мають приблизно однакову масу, а також розміри.


Однак загальні риси на цьому закінчуються. Атмосфера Венери є набагато щільнішою. Між тим у видимому діапазоні важко побачити, що твориться на поверхні планети. А ось для радіохвиль сусідка блакитної планети відкрита. В свою чергу дуже великий внесок у вивчення, такої планети, як Венера, був зроблений міжпланетною станцією NASA «Магеллан», яка працювала на рубежі вісімдесятих і дев’яностих років.

Дана інформація передана оглядачем Дж. Камачо, який є іспанським уфологом, і який зазначив, що він дуже уважно вивчив знімки Венери, які були зроблені даними зондом. При цьому він на цих фото побачив об’єкти кубічної, а також круглої форми. Згідно з припущеннями вони володіють штучним походженням. Є ймовірність, що вони були побудовані прибульцями з космосу або самими венеріанцями.

На сьогоднішній день умови життя на Венері є просто пекельними. На Венері атмосферний тиск є більшим у порівнянні із земним. При цьому на планеті спостерігається температура +400 С. Там також постійно бушують урагани, йдуть кислотні дощі. Внаслідок цього скептики вважають, що дані об’єкти являють собою просто камені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button