Здоров'я

Вчені: Вживання консервованої їжі спричиняє гормональні порушення

Вчені зі Стенфордського університету встановили зв’язок між вживанням консервованої їжі і появою діабетичного захворювання, проблем серцево-судинної системи, а також інших не найбільш сприятливих наслідків для здоров’я людини.

Фахівці вивчали дані семи тисяч шестисот шістдесяти дев’яти учасників, вік яких був більше шести років. Предметом дослідження послужив індикатор рівня концентрації бісфенолу в сечі. Дослідницький експеримент тривав протягом п’яти років – з 2003 по 2008 рік.

Результат був таким, що, чим більше людина вживає консервованої їжі, тим вищий рівень вмісту бісфенолу в його організмі. А це означає, що консервовані продукти призводять до надлишку хімічних речовин. Згідно з висновком даного дослідження, вживання однієї консерви сприяє підвищенню концентрації бісфенолу в організмі на двадцять чотири відсотки, при вживанні двох і більше упаковок таких продуктів рівень змісту хімічної речовини досягне показника в п’ятдесят чотири відсотки.

Каліфорнійські вчені впевнені, що бісфенол – одна з найбільш згубних для репродуктивного здоров’я жінки речовин. У штаті обмежили його використання в деякій продукції, зокрема, в рідких сумішах для дітей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button