Людина

Зворотна сторона життя зі «справжнім чоловіком»

В якості епіграфа:

«Цим» ми зазвичай називаємо чоловіка з твердим характером. Сильного, вольового, в кращих традиціях парадигми «прийшов врятував», «сказав – зробив». Такого, який слів на вітер не кидає, обіцянки – тримає, а замість довгих незручних розмов воліє рішучі дії.

Потокового виробництва «справжніх» чоловіків не існує. Більше того: «найкращий» для однієї здається неприємним типом для другої, а третя на нього і зовсім не подивиться.

Тому в смітник ярлики – особисто я вірю, що «твій чоловік (кращий з можливих конкретно для тебе)це той, який тебе вирівнює. Наводить баланс між тією, якою ти завжди хотіла бути, і тією, якою виходило за даних життєвих обставинах.

Поруч з «тим самим» ти стаєш врівноваженішою і простішою, а риси твого обличчя розгладжуються і світлішають. З’являється внутрішня пильність і якесь особливе чуття на людей.

Але сьогодні я хочу поговорити про те, що зазвичай проходить дрібним шрифтом під зірочкою в контракті на «справжнього чоловіка». До чого потрібно бути готовою і що не намагатися переробити, тому що ти або приймаєш це, або шукаєш згодом іншого чоловіка.

Отже, чортова дюжина рис характеру «справжніх мужиків» (обережно – суб’єктивно!):

1. Небагатослівність

Він не подружка, а значить, не буде брехати, переливати з пустого в порожнє і смакувати подробиці. Він завжди буде говорити в три рази менше від тебе, і з цим потрібно змиритися вже на початку. Це установка за замовчуванням. Слова потрібні, щоб вирішувати проблеми, які не можна вирішити справою. Решта – суєта суєт і ловля вітру.

2. Неемоційність

Він може мати високий рівень емпатії, тобто добре вловлювати настрій оточуючих і розуміти, що вони в дану хвилину відчувають, але мати при цьому дуже посередні навички розради. Гладити по голові, укутувати пледом і шепотіти на вушко усілякі милі дрібнички – це навряд чи. Хіба що обійняти до хрускоту кісток, налити твого улюбленого сухого червоного або молока з пінкою, а потім тихо закрити за собою двері.

[ads2]
Ігри «здогадайся, чому я образилася» – це взагалі не про них.

3. Роздратування на питання «для галочки»

Це коли ти цікавишся його думкою, хоча все вже давно для себе вирішила: і в чому піти, і куди піти і як надовго. Він вважає, що якщо питаєш, значить, хочеш знати його думку (а вона в нього завжди є). Інакше з таким же успіхом ти б могла потрясти кришталеву кулю. Або підкинути монету.

4. Довгий період переживання образи

Так, його вкрай складно вивести з себе, але також складно змусити повернутися до себе назад. Це ти вже відійшла і готова одягнути сукню і кружляти, кружляти – йому ж треба мінімум два дні, щоб відновити колишню картину світу і пробачити.

5. Сталеві нерви

Як би це грубо не звучало, але у нього яйця міцніші, ніж у тебе: маніпулювання мовчанням і демонстративним ігнором виявиться грою в одні ворота. Він дуже чуйно реагує на будь-яку спробу підім’яти під себе і не ведеться.

6. Неприйняття флірт з іншими чоловіками

Подібне розцінюється як зрада, а вірність для нього – понад усе. «Або ти зі мною, або йди». Тому вступати у відносини з таким ось, не награвшись досхочу і не наївшись вдосталь чоловічої уваги, загрожує. Не зрозуміє.

7. Байдужість до чужих оцінками

Йому плювати, що про нього думають твої друзі, подруги, колеги або майстри в автосервісі. В його голові постійно йде пошук відповідей на куди більш суттєві питання, тому він не вважає за потрібне витрачати час на розбір сторонніх уявлень про себе. Для нього вірно одне: поки ти його любиш, все в порядку.

8. Любов до планування

«Справжній мужик» не спонтанний. Він продуманий. Як німецька техніка і японський автомобіль. Ні, правда: якщо тебе впекметило потрапити в зону його відповідальності, значить, завжди будеш нагодована, взута, одягнена і захищена за замовчуванням, незважаючи на опір і публічні заяви «я сама».

9. Нелюбов до публічного життя

Вечірне копирсання у сукнях в підлогу і взаємне вичісування бліх у соцмережах виглядає для нього марною тратою часу. Ти, якщо подобається, розважайся, а він пас. Максимум – рідкісний «лайк» твоїй фотографії в хвилину душевної слабкості або під коньяком. І то – напевно потім картає себе за таку емоційну нестриманість.

10. У разі вибору лазні з друзями-чоловіками або затишного перегляду фільму з тобою, він вибере лазню

Але при цьому він ніколи не буде знімати обручки перед подібними зустрічами, якщо на неї будуть запрошені і ще якісь ліві жінки. Якщо він на тобі одружився, значить, свій вибір зробив. В іншому випадку це всі ігри в бирюльки, а не шлюб.

11. Безумовна правота

Тому що був правий він завжди, навіть коли не дуже. Але це не тиранське «буде з мене, тому що я так сказав», а вперте відстоювання зваженого і ретельного продуманого рішення, за наслідок якого відповідає він і тільки він.

Втім, тут доречно нагадати ще про одну істину:

«Коли у міцній родині щось трапляється, там не кидають один одному: «Це ти винен». Там кажуть: «Я з тобою»».

12. Спартанські звички

Це тобі треба вісім суконь, три піжами і п’ять пар «човників». Йому ж досить джинсів, футболки та байки. На всі сезони. Подібне можна сказати і про їжу: головне, щоб ситно, а з якихось страшних екзотичних слів це зроблено, – не має значення.

Читайте також: 

13. Відсутність романтики в звичному стилі

Іншими словами, його романтичність найчастіше виражається в якихось жахливо неромантичних речах. Наприклад, коли він приводить тебе до тями з похмілля пельменями з юшкою або готує тобі їжу, якщо ти повертаєшся з роботи ближче до ночі. При цьому він точно не буде посилати тобі в офіс квіти з кур’єром, надавати зліпленній сніговій бабі твої риси або складати для тебе солодкі музичні збірки в машину.

Замість цього він подарує тобі щось абсолютно інше, на голову вище за все, на порядок важливіше:

  • впевненість у тому, що він дійсно поруч з тобою. В твої тяжкі дні, найтемніші ночі

.

А квіти ти завжди зможеш купити собі сама, правда?

***

Найголовніше, про що потрібно пам’ятати, вибираючи життя з сильним і вольовим, – це те, що він з гірської породи.

Тому не треба намагатися зробити з нього тісто для млинців, прибрати до рук, зробити зручним.

Ти його полюбила саме тому, що він такий. І виразно розлюбиш, якщо зміниться.

Натхнення: cluber.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button