Технології

Virgin Orbit припиняє роботу і розпродає активи аерокосмічним компаніям

Збанкрутіла ракетна компанія Virgin Orbit продала свої активи і обладнання компаніям Rocket Lab, Stratolaunch і Vast’s Launcher на аукціоні з банкрутства і припинить свою діяльність.

Збанкрутіла компанія Virgin Orbit закривається після того, як на аукціоні була продана оренда приміщень і обладнання трьом аерокосмічним компаніям, підтвердили представники організації.

«Керівництво та співробітники хотіли б висловити сердечну подяку всім зацікавленим сторонам, — говориться в заяві. — Спадщина Virgin Orbit в космічній галузі залишиться в пам’яті назавжди. Її новаторські технології, невпинне прагнення до досконалості і непохитна прихильність розширенню меж повітряних запусків залишили незгладимий слід в галузі».

У 2017 році Virgin Orbit зробила кілька важливих місій. Але труднощі із залученням коштів і повільне виконання робіт привели до банкрутства колись багатомільярдної компанії і в кінцевому підсумку до її закриття.

З 2020 року Virgin Orbit запустила шість місій — чотири з них були успішними, а дві невдалими. Вони використовували «повітряний запуск» — складну систему, яка використовує модифікований реактивний літак 747 для скидання ракети в польоті і відправки невеликих супутників в космос.

Компанія виконувала більшість місій з повітряного і космічного порту Мохаве в Каліфорнії, за винятком одного. Січневий запуск з Великобританії став останнім. У березні CNBC повідомила, що Virgin Orbit призупинить діяльність і звільнить майже всіх співробітників, так відчайдушно намагається знайти джерело фінансування. Але переговори не увінчалися успіхом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button