Здоров'я

Вживання горіхів допомагає запобігти раку кишечника

Вживання горіхів знижує шанси померти передчасно від раку кишечника, повідомляють вчені з Інституту раку Дана-Фарбер. Крім того, така корисна закуска скорочує імовірність повторного повернення раку. Три види горіхів – мигдаль, пекан і волоські горіхи – мають великі переваги в цьому плані, в той час як арахіс і арахісове масло не допомагають при раку.

Дослідники проаналізували 936 пацієнтів, що перенесли лікування III стадії раку товстої кишки. Більшість учасників зазнали хірургічної операції та хіміотерапії, внаслідок чого мали 70%-ний шанс на виживання протягом трьох років після лікування. 19% випробовуваних вживали близько 60 г горіхів щодня, і отримані результати показали, що ці люди мали на 53% нижчий ризик передчасної смерті в порівнянні з пацієнтами, які не їли горіхи після закінчення лікування. Крім того, ці люди також мали на 46% менший ризик повернення раку.

За словами експертів, численні дослідження в галузі серцево-судинних захворювань і діабету вже показали переваги вживання горіхів, і тепер було встановлено, що пацієнти з колоректальним раком також можуть отримати користь від включення горіхів в свій раціон харчування.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button