Технології

ВВС тестує голографічне телебачення (відео)

Одна з найбільших світових телекомпаній хоче вивести телепередачі за межі плоского екрана. В BBC експериментують з новим форматом у вигляді голографії.

a8f7f6275dac44e1b9328a74a9073ccd

У компанії запевняють, що голографічне телебачення вдалося створити на основі вже наявних технологій і досить простих прийомів. Фахівці телекомпанії взяли великий плоский екран і лист органічного скла, з якого вирізали піраміду і розмістили на екрані. Такий трюк, який дозволяє спроектувати зображення всередині піраміди, використовувався театрами ще два століття тому.

Для перегляду голограм необхідно мати відповідне апаратне обладнання і сумісний контент. Для цього BBC передала компанії з візуальних ефектів MDH Hologram деякі свої архівні записи для того, щоб їх модифікували.

 

«Створений пристрій дає дуже дешевий спосіб перегляду зображення доповненої і змішаної реальності. Його, можливо, будуть використовувати для перегляду контенту BBC в майбутньому. Наш експеримент був відносно простим, але на горизонті нові технології, що мають потенціал повністю змінити враження аудиторії від контенту», — кажуть у BBC.

Читайте також: 

Однак, у перегляді трансляцій таким чином є певні обмеження — допустимі тільки певні типи зображень при слабкому освітлені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments