Здоров'я

Вживання яєць скорочує ризик розвитку діабету

Вченими з Університету Східної Фінляндії проведено ряд експериментів, під час яких було встановлено, що вживання яєць може посприяти скороченню ризику розвитку цукрового діабету другого типу.

03-04-15-foto-600x402-1

Треба відзначити, що за результатами минулих дослідів встановлено, що до діабету другого типу схильні люди, які у великих кількостях вживають продукти з високим вмістом холестерину. Саме тому в їх організмі можливі порушення в метаболізмі глюкози.

Однак результати останніх експериментів, що проводилися вченими з Фінляндії, показали, що щоденне вживання яєць сприяє поліпшенню балансу глюкози. Фахівці проаналізували дані більше 2 тисяч чоловіків у віці 42-60 років. Як з’ясувалося, чоловіки, які вживали як мінімум 4 яйця в тиждень, на 38% менше ризикували захворіти діабетом другого типу, на відміну від тих учасників, які з’їдали всього лише по одному яйцю на тиждень.

Читайте також: Бекон і яйця на сніданок можуть позбавити від похмілля

Ці ж показники зберігалися, і коли вченими були враховані інші чинники, зокрема заняття спортом, куріння, індекс маси тіла, вживання корисних продуктів. Разом з тим, інша група вчених змогла довести, що вживання молочних продуктів, що володіють високою жирністю, теж сприяє зниженню ризику розвитку цього захворювання.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button