Наука

Зникнення земної гравітації спричинить глобальну катастрофу

Гравітації досить зникнути на декілька секунд, щоб влаштувати на Землі глобальну катастрофу. Через відсутність земного тяжіння предмети, люди, рослини і вода почнуть підніматися в повітря. Океан і моря википлять і випаруються, а потім Землю спопелять Сонячні промені, адже атмосфера, утримувана гравітацією, перестане огортати планету.

Згідно з попередніми прогнозами ненадовго відтермінувати свою загибель вдасться людям, що знаходяться в будівлях і будинках. Через деякий час фундамент все одно буде зруйнований і вся інфраструктура полетить в космос.

Гравітація Землі не дозволяє водам Світового океану перетворитися на газ і зникнути. Однак подібного роду катаклізм викличе ряд хімічних і фізичних реакцій, які спустошать водні ресурси планети.

Пропажа атмосфери викличе у людей неприємні відчуття, їм буде здаватися, що вони знаходяться глибоко під водою і одночасно летять увись, потрапляючи під ультрафіолетове випромінювання Сонця, від якого раніше захищав зниклий озоновий шар.

Поки сонячні промені будуть випалювати поверхню, на Землі вибухнуть найстрашніші вулканічні виверження і землетрусу. Це буде тривати до тих пір, поки планета не розпадеться остаточно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button