Главная / Людина / Чим треба пахнути, щоб бути бажаною? Вчені знайшли відповідь!

Чим треба пахнути, щоб бути бажаною? Вчені знайшли відповідь!

 
 

Виробники парфумів тепер точно не залишаться без покупців: вчені довели, що певні аромати можуть зробити жінку бажанішою і привабливішою в очах оточуючих.

«Відчуття аромату і привабливість рис жіночої особи об’єднуються в нашій свідомості і допомагає сформувати загальну емоційну оцінку», – розповідає Джанін Суберт з Центру Монелла у Філадельфії, провідний автор дослідження. «Таким чином, ми припускаємо, що в головному мозку існує загальний центр обробки цих двох видів інформації».

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Результати цього дослідження були опубліковані в журналі PLOS ONE. Учасникам експерименту були показані фотографії восьми жінок. Учасники повинні були оцінити ступінь їх привабливості, а також вказати приблизний вік жінок на фотографіях. У той час, коли учасники експерименту розглядали фотографії, вчені використовували різні ароматичні масла, щоб створити в приміщенні певний запах. Всього було п’ять ароматів, там були як приємні, так і неприємні запахи. Учасників також попросили оцінити, наскільки їм сподобався той чи інший аромат.

Результати цього експерименту показали, що те, наскільки приємним був запах у приміщенні, безпосередньо впливало на рівень привабливості жінок на фото. І хоча з віком жінок все простіше – його було досить легко оцінити, запахи і тут змогли зіграти свою роль. Коли учасники експерименту відчували приємний аромат, то молоді особи на фото здавалися їм ще молодшими, а більш дорослі жінки навпаки здавалися старшими, ніж вони були насправді. Неприємні запахи в свою чергу робили прояви віку не такими помітними.

Читайте також: 

«Ці результати змінюють наше уявлення про те, як приємні аромати можуть посилити природну привабливість жінки», – вважає Жан-Марк Дессір’е, провідний спеціаліст компанії » Юнілівер. «Наступним етапом нашої роботи стане вивчення привабливості чоловічих осіб».

Так що не варто забувати про парфюм – він підкреслить вашу природну красу нітрохи не гірше, ніж нове плаття.

Натхнення: www.zdorovieinfo.ru

 
comments powered by HyperComments