Главная / Технології / Домашня батарея від Tesla забезпечить будинок енергією на цілий тиждень

Домашня батарея від Tesla забезпечить будинок енергією на цілий тиждень

Знаменита компанія Tesla Motors, що спеціалізується на виробництві електромобілів, планує вже в 2015 році вийти на абсолютно новий ринок. Вона збирається випустити побутові акумулятори, які зможуть забезпечувати енергією цілий будинок протягом тижня. Це буде справжня революція у сфері енергетики!

23-02-15-foto-600x456-3

Домашня батарея від Tesla

Елон Маск, засновник Tesla Motors, днями розповів, що ця компанія за результатами 2014 не виправдала покладених на неї надій — продаж електромобілів виявився трохи менше запланованого. Але в майбутньому все має сильно змінитися на краще, в тому числі, і завдяки новому продукту від Tesla Motors — домашнім акумуляторам.

Ці пристрої будуть створені на основі акумуляторів електромобіля Tesla Model S. Імовірно, і самі автомобільні батареї в майбутньому можна буде використовувати в домашніх цілях, приєднавши як джерело енергії до електричної мережі житлового будинку.

Розрахунки показують, що одного повного заряду домашнього акумулятора від Tesla вистачить, щоб забезпечувати середньостатистичне домашне господарство протягом цілого тижня.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Виникає питання, чому ж використання такої батареї вигідно звичайним людям? По-перше, система, що розробляється компанією Tesla Motors, дозволяє використовувати в домашньому побуті акумулятори від автомобіля. А їх заряджати можна де завгодно, не обов’язково від домашньої мережі. Таким чином, отриману на стороні електрику власник електромобіля Tesla зможе використовувати для своїх власних побутових потреб.

23-02-15-foto-600x338-1

По-друге, батареї від Tesla слід використовувати як не основне, а резервне джерело живлення будинку електрикою. Наприклад, енергію в цих акумуляторах можна накопичувати поступово за допомогою сонячних панелей, щоб потім перемикати енергетичне забезпечення будинку на цей пристрій в міру необхідності або при повній його зарядці.

Читайте також: Tesla Model S визнана найулюбленішою машиною в США (відео)

Треба відзначити, що Елон Маск є також співзасновником компанії SolarCity, одного з лідерів на американському ринку виробництва сонячних панелей. І створенням цих акумуляторів він фактично об’єднав два свої бізнесу — автомобільний та енергетичний. Маск також заявив, що в майбутньому всі клієнти SolarCity отримають в своє розпорядження безкоштовну батарею від Tesla Motors на строк від 5 до 10 років.

23-02-15-foto-600x489-4

Домашні сонячні панелі від SolarCity

Домашні акумулятори — це ще одна божевільна ідея від Елона Маска, за допомогою яких він прагне змінити світ на краще, допомогти Людству здійснити технологічний прорив в різних галузях.

Натхнення: http://www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments