Главная / Екологія / Енергія Сонця та біогаз для віддаленого села Таїланду

Енергія Сонця та біогаз для віддаленого села Таїланду

 
 

Поруч з селом Па Денг немає ліній електропередач, ні газопроводів, проте в будинках жителів цього села працюють вентилятори і телевізори, а їжа готується в сучасних «газових печах.

У глухому лісі жителі таїланду села Па Денг забезпечили електрикою себе самі. Електроенергію виробляють сонячні батареї. Нещодавно селяни звернули увагу, що біогаз, який у надлишку виходить від коров’ячого гною, також можна успішно накопичувати у величезних пластикових мішках.

За словами місцевого жителя, у якого в будинку встановлені сонячні панелі, у нього працює телевізор, вентилятор і газова піч, хоча «деякі жителі села продовжують по-старому вимагати від уряду підключити стовпи електропередач», але велика частина села вже готова піти по шляху науково-технічного прогресу — почати використовувати «зелені» технології.

Жителі цього села прийняли колективне рішення допомогти всім сім’ям села навчитися отримувати біогаз з природних джерел енергії. Тепер близько 100 сімей вже мають спеціально обладнані печі, які працюють на газі, одержуваного з гною, який попередньо збирається у мішки, що нагадують за формою повітряні кулі, повідомляє teknoblog.ru

Цей «зелений» тренд торкнувся і інші села на тлі оголошеної владою Таїланду енергетичної кризи. Сьогодні Таїланд є другою країною за величиною споживання електроенергії в Південно-Східній Азії після Індонезії. У світовому рейтингу за цим показником Таїланд займає 22-у сходинку

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments