Главная / Людина / Хлопці втрачають інтерес до жінки через рік після початку роману

Хлопці втрачають інтерес до жінки через рік після початку роману

 
 

Провідні експерти з Британії прийшли до висновку, що чоловік втрачає сексуальний інтерес до представниці слабкої статі вже після року спільного життя.

afb840829f6fdd0c6c1b0e70faf5ac43

За словами психологів, така тенденція пояснюється тим, що протягом 12 місяців рівень тестостерону в тілі чоловіків знаходиться на високому рівні, але після закінчення цього терміну він різко знижується. Такі процеси призводять до того, що у хлопця пропадає усілякий інтерес до інтимного життя з цією дівчиною. Таким чином, лікарям вдалося зафіксувати унікальну закономірність. На думку фахівців, початковою перевіркою серйозності відносин є їх перша річниця.

Читайте також: 

В організмі представника сильної статі, який має роман з жінкою, відбуваються зміни не тільки гормонального фону, але і психологічного здоров’я. Експерти стверджують, що статеве прагнення між людьми показує ймовірність становлення міцного шлюбу. Також, за словами науковців, саме протягом першого року спільного життя люди підшукують собі більш підходящих сексуальних партнерів.

Під час здійснення випробувань медики аналізували відразу декілька показників життєдіяльності чоловіків. Завдяки новому досвіду лікарі змогли пояснити причину розвитку зрад і розриву стосунків.

Натхнення: http://healthvesti.com/

 
comments powered by HyperComments