Главная / Різні цікавинки / Керамічні кахлі — які, де і як використовувати

Керамічні кахлі — які, де і як використовувати

Кахель- це виріб пласкої форми, який виготовлено з керамічної маси, що пройшла одне або кілька випалювань, та який може мати (або не мати) малюнок та склоподібну глазуровану поверхню. Даний виріб застосовується для облицювання зовнішніх та внутрішніх стін будинків, підлоги в житлових та виробничих приміщеннях, для оздоблення сходів, холів, басейнів,  ванних кімнат, санітарних приміщень, прибудинкової території. Таке широке застосування цього оздоблювального матеріалу пояснюється високими естетичними та технологічними перевагами.

26-02-15-foto-600x422-1

Різновидів кахлів або, як їх ще називають, керамічної плитки — дуже багато. Каталог сайту http://ceramic-city.com.ua/catalog/tile/ містить пропозиції, що відрізняються цінами та естетикою кольору і розміру, але незмінні щодо високої якості. Класифікується керамічна плитка в основному за типом сировини, методом виготовлення, видом покриття, застосуванням та розміром і формою. Найбільш досконала технологія виробництва плитки у Італії та Іспанії. Тому різновиди плитки часто носять італійські та іспанські назви.

Майоліка

Це матеріал червонястого кольору, покритий непрозорою різнокольоровою глазур”ю (інша назва глазурі — полива). Завдяки пористій структурі, майоліка добре зв”язується з будівельними розчинами і тому застосовується для облицювання стін.

Фаянс

Має пористу основу з покриттям із прозорої або непрозорої глазурі. Його виробляють з вогнестійкої глини. Має водопоглинання 10-20%, що робить таку плитку придатною виключно для підлоги в сухих приміщеннях.

Коттофорте

Це вид глазурованої плитки винайдено в 60-х роках. Виготовляється методом формовки пресуванням та подвійного випалювання при пониженій температурі. Має високу механічну міцність, якої досягнуто поєднанням двох видів глин з шамотом. Використовується для облицювання підлог.

Терралья

Виробляється з глини, піску і флюсів для спікання. Подвійне випалення. Після першого — на білу плитку наносять малюнок і глазур. Випалюють вдруге. Технологія складна і тому така плитка продається як елітна.

Монокуттура

Для неї характерна щільність, морозостійкість і низьке водопоглинання, що дозволяє використовувати її для стін і підлоги,  тому числі для зовнішніх робіт.

Котто

отримують екструзією та однократним випалюванням. Міцна, стійка до стирання, хімічних речовин, має великий строк служби. Застосовують для підлог у житлових і виробничих приміщеннях. Для вибору спеціальних видів кахлю при звертанні до Інтернет-магазину ceramic-city.com.ua варто скористатися безкоштовними послугами досвічених консультантів.

Клінкер

має щільну основу різного кольору. Рецептура складна. Міцний, стійкий до перепадів температур та хімречовин.

Керамограніт

Найміцніша плитка для підлоги.

Для естетичного вибору скористайтесь послугами дизайнера або приятеля-художника, адже такі люди фахово відчувають гармонію кольорів.

 
comments powered by HyperComments