Главная / Різні цікавинки / Окремі моменти відкриття бізнесу салонів краси

Окремі моменти відкриття бізнесу салонів краси

 
 

Одним з наймодніших варіантів бізнесу у наш час є салони краси. Вони ростуть в містах як гриби, але в той же час, залишаються прибутковою і високодохідною роботою.

Для того, щоб відкрити салон краси, в першу чергу, необхідно скласти бізнес-план. В ньому треба врахувати усі важливі аспекти цього виду роботи, територіальне розміщення салону, і важливим фактом є чисельність жінок, готових відвідувати салон. Спершу визначіться з видом послуг, які Ви пропонуватимете клієнтам: перукарські, манікюрні, солярій, косметичний кабінет і інші. Уважно вивчите попит на ці послуги з урахуванням конкуренції.

Салони бувають декількох видів:

— економ-клас — це найпростіші, можна сказати, базові салони, в яких не дуже великий спектр послуг, але при цьому і невеликі ціни
— повсякденні — це салони середнього класу, з індивідуальним підходом до кожного клієнта і з більш високими цінами
— салон-студія — працює з VIP- клієнтами, надаючи ексклюзивні послуги, які включають увесь спектр догляду.

Потім треба підібрати відповідне приміщення, можна узяти його в оренду або придбати в особисте користування. Розміри приміщення залежать не лише від кількості послуг, що надаються, але також включають і підсобні кімнати, кімнати гігієни. Приблизний розмір площі під середній салон складе близько 100-120 метрів квадратних. Устаткування варто підбирати якісне, тому http://www.brenta.com.ua/ спеціалізованого призначення варто у надійних постачальників. Визначіться з кількістю персоналу. Врахуйте, що в салонах фахівці, як правило, працюють через день. Також Вам знадобляться адміністратор, бухгалтер, прибиральниця. Якщо салон великий — не завадить і керівник.

Обов’язково у бізнес-плані вкажіть витрати, необхідні для повноцінного функціонування. Сюди включається: проект салону, вартість оренди, витрати на ремонт приміщення, придбання і ремонт устаткування, реклама. Бажано залишити пункт і на непередбачені витрати.

Звичайно ж, можна замовити вже готовий бізнес-план в спеціальних фірмах. Але складаючи його індивідуально, Ви зможете прорахувати усі нюанси цього бізнесу і рівномірно розподілити витрати, щоб надалі отримувати не лише прибуток, але і моральне задоволення.

 
comments powered by HyperComments