Головна / Земля / Рим у давнину був набагато більшим, ніж вважалося раніше

Рим у давнину був набагато більшим, ніж вважалося раніше

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Археологи виявили залишки стародавнього будинку в центральній частині Риму, які свідчать про те, що місто в давнину був набагато більше, ніж прийнято вважати.

Розкопки проводилися в районі Квірінальского пагорба. У ході дослідження вчені знайшли добре збережений будинок прямокутної форми, які фахівці датували VI ст. до н. е., повідомляє Corriere Della Sera.


Споруда збереглась повністю: археологи виявили дерев’яні балки, покриті глиною стіни і дах. Крім того, дослідники знайшли свідчення того, що споруда використовувалася для проживання і не була храмом.

Раніше вважалося, що під час правління шостого царя Стародавнього Риму Сервія Туллія, пагорб використовувався як сакральне місце. Вчені вважали, що тут розташовувалися храми та некрополі, а житлові будинки будували на півдні міста, де був розташований Форум.


В даний час на Квірінальському пагорбі є офіційна резиденція президента Італії. До цього тут була папська резиденція.

За словами керівника археологічної групи Мірели Серлоренці, нове відкриття свідчить про те, що центром Риму на початку VI ст. до н. е. не був Форум, і справді, місто було набагато більше. Не виключено, що виявлене споруда була домом доглядача храму, який виявили недалеко від цього місця в 2013 році. Розміри знайденого археологами будинку склали 3,5 на 10 метрів. Висота досягала 3 метри. Будинок мав два входи.

 
Loading...
comments powered by HyperComments