Главная / Здоров'я / Що повинен зробити справжній чоловік до 45 років

Що повинен зробити справжній чоловік до 45 років

 
 

Багато сильних якостей приписують чоловікові, як належне, але для того, щоб зберегти силу після 45 років доведеться постаратися. Варто переглянути свої уявлення про стилі брутального мачо, якщо хочете бути ще довго активним. У тому числі в сексуальному плані.

Киньте палити

Доведено, що куріння має прямий вплив на потенцію, а в 45 це може виявитися дуже виразно. Порушення потенції у курців зі стажем пов’язано з поганою прохідністю судин пеніса і, як наслідок, незадовільним наповненням печеристих тіл.

Крім негативного впливу на потенцію, куріння підвищує ризик інфаркту та інсульту, раку легені, раку прямої кишки.

Зниження імунітету і розвиток хронічних запальних захворювань також пов’язано з курінням. У зрілому віці активність неспецифічного імунітету знижується, що пов’язано із зменшенням вироблення чоловічих гормонів.

Якщо ви курите кальян — то це не значить, що шкода буде меншою.

Пийте потроху

З алкоголем ситуація схожа, але повністю відмовлятися від спиртного немає необхідності. Для чоловіка допустима доза відповідно 2-3 одиницям алкоголю в день: 20-30 мл чистого спирту. Не густо. Але якщо ви задумаєтеся, чому, то стане зрозуміло, що це дуже правильна доза. 1 одиниця алкоголю – це та кількість, яка здорова печінка може переробити протягом години. Така кількість міститься в пляшці пива, келиху вина, 30 мл горілки.

Удар по печінці відбувається саме тоді, коли ви за один раз випиваєте більше 3 одиниць. Печінка не встигає переробляти спирт, і не встигає відновлюватися сама. Алкогольний цироз печінки дає про себе знати вже тоді, коли виправити нічого не можна. Так як в тканині печінки відсутні больові рецептори, боліти вона не може. Біль в правому підребер’ї з’являється вже тоді, коли печінка значно збільшується і розтягує капсулу (зовнішню оболонку зі сполучної тканини).

Зловживання алкоголем має прямий вплив на проблеми з потенцією, ризик інфаркту міокарда.

Почніть тренуватися

Якщо ви керуєте авто, варто підтримувати на належному рівні не тільки машину, але і власне тіло. Вам потрібні хороша пам’ять, висока концентрація уваги і швидкість реакції, а все це багато в чому залежить від поліпшення кровообігу в головному мозку. Допомогти в цьому може регулярне помірне навантаження на м’язи. Не обов’язково йти в спортзал! Ви можете віджиматися від підлоги і підтягуватися на турніку в міському парку. Навіть краще бути не надто активним, якщо до цього не займалися спортом. Досягнення ранньої юності не в рахунок. Підготуйтеся до серйозних тренувань поступово, щоб серце і судини встигли адаптуватися.

Але навіть якщо у вас немає необхідності бути за кермом, вам варто зайнятися собою: причина все ті ж проблеми з потенцією. При силових навантаженнях на м’язи посилюється вироблення тестостерону: це підвищує лібідо, і відсуває еректильну дисфункцію далеко в майбутнє.

Відпочивайте на природі

Для того, щоб організм міг довго працювати без збоїв, йому необхідно відпочивати. Спілкування з друзями дуже важливо для психологічного здоров’я, але намагайтеся при будь-якій можливості виносити дружні посиденьки на природу.

Вітамін D виробляється під дією ультрафіолету, і чинить стабілізуючий вплив на нервову систему. Достатня кількість вітаміну D є профілактикою неврологічних захворювань та імунодефіциту.

Помічено, що регулярний відпочинок на природі покращує стан серцево-судинної системи (і судин пеніса теж), органів дихання, зміцнює імунітет. Крім того, відкрита місцевість дозволить урізноманітнити дозвілля і стимулює фізичну активність. Так ви можете випити менше спиртного, і щоб розважитися, можливо, зіграєте в футбол чи бадмінтон.

Приймайте вітаміни і омега-3

Для того, щоб імунна система була сильною і могла захистити вас не тільки від інфекцій, але і від раку, потрібно повноцінно харчуватися. У вашому раціоні має бути не менше 60 г повноцінного білка щодня.

Регулярно приймайте полівітаміни з мінералами, а також жирні кислоти омега-3.

Доведено, що омега-3 допомагають знизити негативний вплив жирної їжі на судини і зменшують прояви атеросклерозу. Вітаміни підвищують здатність епітелію до відновлення, а білок необхідний для міцності колагенових волокон в судинах.

Вітаміни, омега-3 і білок мають позитивний вплив на потенцію, але не варто повністю обмежувати себе. Трохи холестерину, що надходить з продуктами, вам все ж не завадить: він необхідний для вироблення чоловічих гормонів.

Одружуйтесь

Сім’янинам пощастило: за статистикою вони живуть довше. Турбота про близьких людей, робота на перспективу зберігають психологічне здоров’я. Стан нервової системи і психологічне благополуччя благотворно впливають на імунітет і гормональний фон, покращують ліпідний склад крові.

Та й в інтимному плані все набагато простіше, коли є стабільні відносини. У зрілому віці близькі стосунки з жінкою мають визначальне значення для чоловічого здоров’я. Якщо виникають проблеми з ерекцією, вирішити їх легше, якщо поруч з вами буде не випадкова партнерка, а турботлива і терпляча дружина.

Натхнення: www.likar.info

 
comments powered by HyperComments