Главная / Технології / Технологія вирощування меблів

Технологія вирощування меблів

 
 

Незвичайний спосіб отримання готових меблів пропонує компанія Full Grown з Великобританії. Знайдений ними спосіб виготовлення стільців підійде не кожному: він дуже довгостроковий, але при цьому неймовірно цікавий. Ексклюзивні дизайнерські меблі вирощують з живих дерев.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Для того щоб одержати готовий виріб, потрібно надати молодим деревам потрібну форму, обрізати гілки і задати їм напрямок, а на певному етапі з’єднувати їх разом.

Коли стовбур прийме потрібні обриси, його залишають в спокої, даючи час, щоб він став товстішим. Через певний термін матеріал забирають з каркаса і піддають подальшій обробці. Вирощена заготівля є цілісним шматком дерева, в якому відсутні з’єднання, а значить, слабкі місця, схильні до деформації. Ростуть стільці довго, приблизно 4-8 років, термін залежить від породи дерева.

Читайте також: 

Гевін Манро, засновник компанії, експериментує з вирощуванням меблів вже 9 років. Його власне визначення технології – «органічний 3D-друк, в якій в якості сировини використовують повітря, сонце, ґрунт і, звичайно, дерева». Перший із прототипів витонченими формами не відрізнявся, але поступово вдосконалили процес. У 2008 році, навесні, в одному з містечок графства Дербішир висадили 3000 дерев.

Зараз там підростає приблизно 400 предметів меблів. Компанією виготовляється близько 50 одиниць виробів щорічно, це кропітка праця. 100 дерев – це близько 1000 гілок і 10 тисяч пагонів. Їх потрібно вчасно підрізати і направляти. Першу партію вирощених і оброблених стільців Full Grown планує випустити на ринок у другій половині 2017 року. Коштувати такі меблі будуть дорого, 2500 фунтів за один стілець, а ціна дизайнерської лампи – до 1500 фунтів. На офіційному сайті проекту вже приймають попередні замовлення.

Натхнення: innoros.ru

Незвичайний спосіб отримання готових меблів пропонує компанія Full Grown з Великобританії. Знайдений ними спосіб виготовлення стільців підійде не кожному: він дуже довгостроковий, але при цьому неймовірно цікавий. Ексклюзивні дизайнерські меблі вирощують з живих дерев. Для того щоб одержати готовий виріб, потрібно надати молодим деревам потрібну форму, обрізати гілки і задати їм напрямок, а на певному етапі з'єднувати їх разом. Коли стовбур прийме потрібні обриси, його залишають в спокої, даючи час, щоб він став товстішим. Через певний термін матеріал забирають з каркаса і піддають подальшій обробці. Вирощена заготівля є цілісним шматком дерева, в якому відсутні з'єднання, а значить, слабкі місця,…

Обзор

Рейтинг пользователей Будьте первым !
 
comments powered by HyperComments