Главная / Авто / Віртуальний спорткар Infiniti став реальним

Віртуальний спорткар Infiniti став реальним

 
 

Компанія Infiniti представила реальний прототип віртуального спорткара Vision GT, який був розроблений спеціально для гоночного симулятора Gran Turismo 6. Жива модель практично не відрізняється від цифрової версії. Вона отримала такий же агресивний бампер, хижі фари і велику радіаторну решітку. Ніяких подробиць автовиробник не розкрив.

392e272acae9513f7816d717722cd3e9

Спорткар Vision GT став доступний для скачування в Gran Turismo 6 в грудні минулого року. Тоді компанія повідомила, що автомобіль був відтворений за ескізами в реальну модель для справжніх інженерних розрахунків, а після, з урахуванням всіх досліджень, переведений назад в «цифру». Судячи з усього, після створення випробуваного прототипу у компанії виникла думка про відтворення повноцінної моделі.

Читайте також: 

Vision Gran Turismo – це проект, у рамках якого провідні автовиробники створюють гоночні автомобілі для симулятора Gran Turismo 6. На сьогоднішній день в грі вже доступні суперкари від Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Toyota, Lexus, Aston Martin, Chevrolet, Subaru, Renault і MINI.

До Infiniti реальні прототипи спорткарів вже показували Mercedes-Benz, Nissan і Volkswagen. Вони їх використовують на виставках в якості шоу-карів.

Натхнення: cartimes.ru

 
comments powered by HyperComments