Главная / Земля / У Китаї знайшли затоплений палац першого імператора Китаю

У Китаї знайшли затоплений палац першого імператора Китаю

В ході трирічних підводних досліджень археологи, що працюють в Суйчжун провінції Ляонін, виявили недалеко від східного узбережжя Південно-Китайського моря руїни затонулого палацу, який був побудований більше 2 200 років тому для першого імператора Китаю Цинь Ши Хуанді.

7e2245da99dcd8fe85e7c52a2bc6f0a7
Руїни імовірно відносяться до періоду династії Цінь (221-207 рр. до н. е.). Частини гранітних стін показуються з води під час відливу. Місцеві рибалки розповіли археологам, що вони знаходили старовинні монети та керамічні вироби на морському дні.

Найбільші знайдені об’єкти — величезні камені кубічної форми шириною 60 метрів. Вчені вважають, що ці камені могли бути основою великої платформи для жертвопринесень та інших ритуалів. Археологи також повідомили, що виявили залишки кам’яної дороги, що проходить через будинок, який вони визначили як палац.


Цінь Ши Хуан народився в 259 році до нашої ери. Він поклав кінець періоду Воюючих держав (475-221 рр. до н. е.), об’єднавши країну. Під час свого правління Цінь Ши Хуан провів багато реформ у політиці, економіці та культурі, які мали і позитивні, і негативні результати.

Читайте також: 

Цінь Ши Хуан також почав будівництво Великої Китайської стіни, щоб запобігти нападу кочівників (будівництво, за оцінками, зайняло близько 2 000 років). Сьогодні Велика Китайська стіна є найвидатнішим і впізнаваним символом Китаю. Цінь Ши Хуан нібито стверджував, що його династія триватиме протягом 10 000 поколінь.

Найвідоміші артефакти, пов’язані з першим імператором, знаходяться в його мавзолеї — це знамениті теракотові воїни. Більше 8 000 унікальних статуй воїнів і коней у натуральну величину виявили в 1974 році. Теракотова армія, як вважають, була створена, щоб захистити імператора в потойбічному світі.

У Цинь Ши Хуана була нав’язлива ідея знайти спосіб жити вічно. У пошуках безсмертя він побував на східному узбережжі Китайського моря три рази, згідно з історичними записами. Можливо, археологи Суйчжун знайшли палац імператора, в якому він зупинявся під час цих поїздок.

 

 
comments powered by HyperComments