Екологія

ByFusion перетворює пластикове сміття з океану в екологічно чисті будівельні блоки

Проблема концентрації відходів у водоймах планети, зокрема пластикового сміття, стала глобальною, і багато творчих людей пропонують свої способи очищення Світового океану. Пошук шляхів переробки пластикового сміття, зібраного в океані, є одним з варіантів вирішення проблеми.

Стартап ByFusion, що базується в США відповів на цей виклик технологією, яка дозволяє переробляти пластикове сміття з океану в міцні будівельні блоки. Таким чином, пластикові відходи можуть бути використані в іншій сфері, а не повернутися в океан після переробки у вигляді іншого одноразового пластикового сміття, повідомляє ecoteco.ru

Технологія заснована на ідеї винахідника з Нової Зеландії Peter Lewis, який працює головним інженером в компанії. В технологічному процесі бере участь модульна платформа, яка стискає пластикове сміття в блоки різної форми і щільності на основі користувацьких налаштувань. Результат називається RePlast – це вторинний пластиковий будівельний матеріал. Портативна система RePlast працює на газі або від електроенергії і не вимагає сортування і промивання пластику.

ByFusion описує RePlast на своєму сайті як «майже 100-відсотково нейтральний нетоксичний виробничий процес», відзначаючи, що блоки можуть допомогти поліпшити екологічний статус будівельних проектів та сприяти отриманню ними LEED-сертифіката.

Читайте також: 

При виробництві RePlast блоків не використовується клей або адгезив. Вони можуть представляти наступну хвилю сталого будівництва, так як повністю складаються із зібраних пластикових відходів і сприяють 95-відсоткового зниження викидів парникових газів у порівнянні з традиційними бетонними блоками. Крім того, завдяки використанню при виробництві блоків різнобарвного пластикового сміття будівельний матеріал може отримувати несподіване колірне рішення.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button