Всесвіт

Інопланетний супутник “Чорний лицар” літає на орбіті Місяця

Популярний уфолог Streetcap1, вивчаючи знімки NASA з космосу, помітив на орбіті Місяця НЛО. Передбачається, що це супутник “Чорний лицар”, створений прибульцями приблизно 13 тис. років тому.

Streetcap1 багаторазово збільшив і обробив якість знімків NASA, як раптом його увагу привернув дивний чорний силует на тлі поверхні Місяця. Уфолог більш детально перевірив, що це за об’єкт. Виявилося, НЛО постійно то з’являється, то зникає на знімках, а також, за деякими відомостями від невідомих джерел, випускає якісь сигнали.

У теорії знайшлися і противники в Мережі. Так користувач YouTube NUA стверджує, що стародавній “Чорний лицар” ні що інше, як шматок теплозахисного покриття шаттла Endeavor 98-го року. Скептик надав фільм космонавтів, що працюють на МКС, які кидають шматок теплоізоляційного матеріалу, формою схожий на силует того самого супутника. Нагадаємо, що за запевненнями NASA, “Чорний лицар” також міг бути звичайним шматком ізоляції, проте версія Streetcap1 також має місце бути, якщо отримає підкріплення у вигляді нових доказів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button