Різне

Критерії вибору вживаного автомобіля

b-u_avto_250Купити новий, з конвеєра автомобіль може дозволити собі не кожен. У цьому випадку багато громадян нашої країни звертають увагу на вторинний ринок. Але наскільки вигідно купувати вживаний автомобіль і які тонкощі потрібно знати, щоб не пошкодувати про свій вибір? Придбати автомобіль з пробігом можливо двома способами: через представницькі компанії, що займаються терміновим викупом автотранспорту, і як кажуть «з рук», що настійно не рекомендують експерти.

Кожен повинен розуміти, що купувати автомобіль у приватника в деяких випадках буває досить небезпечно. Непідготовлений покупець може не розібратися в технічному стані автомобіля і «купитися» на зовнішній вигляд. Однак після операції може зіткнутися з низкою серйозних проблем.

Безумовно, не можна довіряти всьому, у чому запевняє вас продавець. Те ж саме стосується і компаній, що займаються скупкою автотранспорту з пробігом. У цьому випадку ймовірність придбати «кота в мішку» значно нижча, але й підходити до вибору компанії потрібно з розумом. Найоптимальніший варіант, якщо організацію вам відрекомендують знайомі, які одного разу вже скористалися її послугами. Або найдіть компанію, що http://autodemp.ru/ про неї залишили задоволені клієнти.

Самостійно визначити стан автомобіля важко, але цілком можливо. Основними параметрами, на які варто звернути увагу в першу чергу – це рік випуску авто і його пробіг. Причому ці параметри тісно пов’язані між собою, і якщо ви оглядаєте автомобіль 1999 року випуску, і його пробіг становить 45 тис. км, то варто засумніватися в правдивості даних. За стільки років автомобіль не міг простояти в гаражі, а меткі автовласники можуть без особливих зусиль підкрутити лічильник.

У середньому за 2-3 роки автомобіль проходить 20-40 тис. км, за 5-6 років – до 100 тис. км, за десять років цей показник може перевищити 240 тис. км. Автомобіль, вік якого перевищує 10 років, краще не купувати. За зовнішнім виглядом так само не варто судити про стан машини: хороший ремонт може приховати серйозні наслідки аварії, але керувати таким автомобілем може бути вкрай небезпечно.

Варто звернути увагу на такий параметр як наявність аварій. Такі автомобілі стоять на порядок дешевше, але навіть це може залучити покупця – деякі вважають за краще купити автомобіль за копійки і провести повний ремонт. Як би там не було, не варто покладатися на слова продавця, а відштовхуватися від власного досвіду і думки знайомих фахівців.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments