Технології

Літаки переходять на електричні мотори

Викопне паливо скоро скінчиться, а літати люди вже звикли, тим більше що без літаків здолати великі відстані за невеликий проміжок часу неможливо. Вихід один — поміняти реактивні двигуни на електричні, і все йде саме до цього. Elektro E6 — це один з перших електричних літаків. Йому зовсім не потрібний авіаційний гас, та й заряд акумуляторів він витрачає вкрай економно.

В даний час Elektro E6 знаходиться в розробці і існує лише у вигляді тривимірної моделі, але його створення — питання часу. Багато його складових частин вже створено в натуральну величину. Найбільші труднощі викликає саме система живлення, яка в підсумку все одно виявиться суперсучасною. А проектує та виробить Elektro E6 альянс з компаній PC Aero і EADCO.

Літак Elektro E6 отримає два електродвигуни і зможе піднімати вантаж вагою до 480 кілограмів. Всередині зможе розміститися до шести осіб (можливо, з урахуванням пілота), і здолати відстань до 500 кілометрів на одному заряді батарей. Поповнити їх прямо в повітрі допоможуть сонячні панелі, розташовані прямо на крилах. З Elektro E6 вийде справжнісінький невеликий літак для перевезення кількох людей на порівняно невеликі для авіа перельотів відстані. Він отримає все необхідне оснащення, у тому числі датчики, сенсори, електронні помічники пілота і багато-багато іншого. Скільки часу буде потрібно на завершення розробки Elektro E6 — поки невідомо.

Саме такі літаки в майбутньому будуть використовувати для приватних перельотів на невеликі відстані. Адже аренда VIP літака являється вигіднішою, аніж купівля та обслуговування власного приватного літака. Доповнивши салон розкішними елементами інтер’єру та додавши обслуговуючий персонал можна надавати послуги для вибагливих клієнтів.

Натхнення: http://www.gizmonews.ru/

Кнопка «Наверх»
Закрыть