Людина

Медики пояснили, чому дитині необхідно спати вдень

Медики пояснили батькам, навіщо дитина повинна спати вдень. До цих пір ведуться суперечки на цю тему.

Для початку потрібно розібратися, навіщо в принципі потрібен сон. Він необхідний для відпочинку всього організму, переварювання інформації, «перезавантаження». Дотримуючись норму сну, людина відновлюється. Дитина в залежності від віку більше потребує відпочинку. Це пов’язано з тим, що її організм тільки зростає. Найчастіше він на ті чи інші дії витрачає багато енергії, тому швидко втрачає сили.

Незважаючи на те, що існує досить багато аргументів на користь сну вдень, серед батьків знаходяться і критики. За їх словами, якщо дитина не хоче спати, змушувати її не потрібно. Таким чином, вони вважають, що організм малюка не потребує уві сні. Ці міркування є неправильними, оскільки дані поняття застосовні тільки до підлітків і дорослих людей.

Важливий той факт, що денний сон повинен закінчитися до шести годин вечора. Це правило обумовлюється тим, що в цей час організм починає виробляти певний гормон, що виявляє вплив на нічний сон. Якщо дитина не встане до шести вечора, то потім вона може не заснути.

Коли малюк вередує і не хоче спати, можна піти на хитрість і сказати, що закривати очі не потрібно, достатньо полежати в ліжку. Заманити дитину варто казкою.

Кнопка «Наверх»