Наука

Названі наслідки нестачі води в організмі

Медики назвали наслідки нестачі води в організмі. За їх словами, якщо людина буде вживати недостатньо рідини, зростає ризик розвитку серцево-судинних захворювань і появи тромбів.

За словами лікарів, від нестачі води швидше старіє шкіра. В результаті з’являються зморшки і обвислий живіт. Крім цього, нестача рідини в організмі провокує набряки.

Багато людей не випивають достатню кількість води в день, думаючи, що цим вони спровокують збільшення ваги тіла. Проте ситуація тут зворотна: якщо рідини недостатньо, організм думає, що у нього зневоднення, в результаті в клітинах робляться запаси. Відповідно, чим більше людина п’є, тим краще працює обмін речовин.

Достатня кількість води стимулює роботу нирок, з організму виводяться токсини, зменшується ризик виникнення депресії і частої зміни настрою. Рекомендується в день випивати 1,5-2 літра рідини. Розрахунок слід проводити виходячи з ваги людини. Зокрема, на один кілограм припадає 30 мл води. Коли людина займається спортом або живе в умовах сухого клімату, норма повинна збільшуватися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button