Технології

Німецькі вчені створили «майже вічну» твердотільну батарею

Сьогодні величезна кількість вчених в різних країнах б’ються над вирішенням проблеми збільшення терміну служби акумуляторних батарей. Німецьким вченим, наприклад, вдалося зробити дуже серйозний прорив у цьому напрямку.

Повідомляється, що німецькі фахівці розробили твердотільну акумуляторну батарею, яка навіть після сотні циклів перезаряджання здатна зберігати до 90% своєї початкової місткості. Більш того, за словами авторів цього винаходу, воно стало лише початком майбутнього підвищення цих показників, оскільки на даний момент їх новий твердотільний натрієвий акумулятор знаходиться в стадії розробки. Водночас, створена ними батарея вже зараз демонструє ряд додаткових переваг перед популярними в нинішній час літій-іонними зразками. З-за відсутності в новинці рідкого електроліту, вона не протече і не запалиться, а тому може вважатися відносно безпечною.

Крім усього іншого, твердотільний акумулятор значно простіший у виробництві, що говорить про його потенційну дешевизну. Нарешті, такий вид батарей не боїться фізичного впливу ззовні, наприклад, не сприйнятливий до ударів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button